Rychlé doručení – Během 1-4 pracovních dnů. Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. x
Rychlé doručení – Během 1-4 pracovních dnů. Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. x

Zásady vrácení peněz

Děkujeme za nákup na www.wowpetsczechia.com.


NÁHRADY

Nároky na vrácení nebo zrušení jsou zaslány e-mailem: contact@wowpetsdeals.com nebo na konkrétní e-mailovou adresu, která je k dispozici v části Kontaktujte nás na webových stránkách příslušné země. V reklamaci zákazník uvede důvod reklamace. Vyhrazujeme si právo nepřijmout nárok kupujícího, pokud jsou důvody jeho stížnosti shledány nepřiměřenými. 
V případě žádosti o vrácení peněz, zaplatíte náklady za vrácení výrobku. Vrátíme vám pouze náklady na samotný produkt.  Vrácený produkt musí být ve stejném stavu, v jakém jste jej obdrželi (jako nový), aniž by byl těsně před prodejem neuzavřen nebo porušen obal, jako původní originální obalAby bylo vrácení možné, musíte uvést číslo objednávky osoby, která produkt původně zakoupila a jehož podrobnosti jsou uvedeny v objednávkovém kódu. 


Zákazník má právo vrátit zakoupený produkt a požádat o jeho nahrazení jiným produktem nebo vrácení peněz, ve dvou případech: 1. V případě prokázané poruchy naší společnosti (přijatý nesprávný produkt nebo produkt s kvalitativními vadami) by měl zákazník vrátit produkt do čtrnácti (14) dnů ode dne, kdy si jej objednal, a to bezplatně.

2. Pokud rozhodnutí zákazníka o vrácení výrobku nevyplývalo z výše uvedených objektivních důvodů, společnost si vyhrazuje právo nevyhovět reklamaci. Je-li stížnost potvrzena, může zákazník vrátit produkt do čtrnácti (14) dnů ode dne, kdy zadal objednávku. V takovém případě nese veškeré náklady na dopravu, jakož i jakýkoli rozdíl v ceně produktů, zákazník. Výrobky by měly být ve všech případech ve stavu, který obdrží zákazník, kompletní, bez poškození a v původním obalu. Pokud nebude vrácen do čtrnácti (14) dnů, náš obchod není povinen přijmout žádnou náhradu.

Při dodržení Podmínek a přijetí vrácení produktu je zákazník oprávněn obdržet buď jiný produkt stejné hodnoty nebo vrácení peněz. Vrácení peněz zákazníkovi bude dokončeno do třiceti (30) dnů od data, kdy obdržíme produkt. V případě opakovaného vrácení nebo vrácení peněz v případě, že naše společnost podle svého výhradního uvážení usoudí, že zákazník zneužívá právo na vrácení nebo jedná ve špatné víře, má právo odmítnout vrátit produkt, i když jsou tyto podmínky splněny a naplněny.

Tyto podmínky se nedotýkají práv spotřebitelů stanovených zákonem.


DOSTAL JSEM NESPRÁVNÝ PRODUKT
Pokud jste obdrželi nesprávný produkt, kontaktujte prosím e-mail na contact@wowpetsdeals.com. Uveďte své jméno, číslo objednávky, e-mailovou adresu, písemné vysvětlení a obrázek obdržené položky.

V tomto případě vám doručíme správný produkt. Vrácení peněz nebude aplikováno.


PŘÍJEM OBJEDNÁVKY

Nemůžeme vrátit peníze, které nejsou doručeny do konkrétního data, příležitosti nebo svátků.

Na našem webu můžete zjistit, jak dlouho může trvat přeprava. Při objednávce to zvažte.

Po odeslání objednávky již nebudeme moci objednávku upravit ani zrušit.


LODNÍ DOPRAVA

Vrácením produktů budete odpovědní za úhradu nákladů na dopravu.

Přepravní náklady jsou nevratné.


KONTAKTUJTE NÁS

V případě jakýchkoli dotazů ohledně vrácení objednávky nás neváhejte kontaktovat na contact@wowpetsdeals.com