Rychlé doručení – Během 1-4 pracovních dnů. Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. x
Rychlé doručení – Během 1-4 pracovních dnů. Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. x
Nástroj pro koupání domácích mazlíčků
-50%

  Inovativní pomůcka pro domácí mazlíčky: Toto je vaše vše-v-jednom řešení pro čištění, masáž a péči o srst. Zmirňuje stres, ze sprchování a taky zkracuje sprchovací dobu. Uvolňuje vám obě ruce, takže se jednoduše můžete dostat k šamponu nebo ručníku.   Snižuje Strach Vašeho Mazlíčka: Slouží to také jako pomůcka pro péči o srst. Silikonové špendlíky na rukavici čistí srst. Na rozdíl od tradiční gumové textury používáme vysoce elastický silikon, který je měkký na dotek a taky trvanlivý.

   Přizpůsobitelné pro každou situaci: Stříká vodu do vašich dlaní, co vám umožňuje dostat vodu hlouběji do srsti a vyčistit vašeho mazlíčka. Menší postřik a menší tlak vody pro rychlejší sprchu plus menší stres pro domácí zvířata.  Spínač pro ovládání proudu je ve spodní části rukavice, připraven pro všechny možné scénáře.


    Přizpůsobitelné pro vnitřní i venkovní použití: 2,5 m hadice je vysoce ohebná a pohyblivá. Dva adaptéry pro různé kohoutky. Nastavení je co nejjednodušší a nejrychlejší.


    Perfektní dárek pro každého majitele domácích mazlíčku: Bez ohledu na to, zda se jedna o malého, středně velkého psa, hezkou kočku nebo dokonce koně, majitelé domácích zvířat budou milovat zcela nový zážitek, který tento inovativní produkt nabízí.


    Tento výrobek má antibakteriální účinek – odstraňuje bakterie a viry, které si domácí mazlíčci mohou přinést domů.    30 denní záruka vrácení peněz

    Chceme, abyste byli 100% spokojeni se vším, co si koupíte.A pokud nejste zcela spokojeni s nákupem, vrátíme vám peníze v plné výši nebo vyměníme zboží.


    Napsat recenzi

    Poznámka: HTML není přeloženo!4

    Špatný           Dobrý

    Nástroj pro koupání domácích mazlíčků

    • Speciální cena do
    •   Omezené množství ZŮSTÁVÁ POUZE

    Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK.


    DOPRAVA ZDARMA

    Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. Tato cena je včetně všech daní a DPH. Produkt vám bude doručen do 1-4 pracovních dnů ode dne vaší objednávky, kterou jste učinili na těchto webových stránkách.

    100% ZÁRUKA NAVRÁCENÍ PENĚZ

    Pokud nebudete s produktem spokojeni, můžete ho vrátit a my vám vrátíme plnou částku - bez udání důvodů.

    ZPŮSOB PLATBY

    Způsob platby je dobírkou - neplatíte nic předem.

    Zákazníci, kteří si tento produkt zakoupili, si koupili také