Rychlé doručení – Během 1-4 pracovních dnů. Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. x
Rychlé doručení – Během 1-4 pracovních dnů. Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. x

Často Kladené Dotazy


1. CO PŘESNĚ NABÍZÍ WOWPETSDEALS?

Jsme hrdí na to, že vám můžeme nabídnout náš nejlepší výběr chovatelských potřeb a doplňků za velmi atraktivní ceny. Zde najdete spoustu užitečných výrobku, ale také některé předměty vhodné pro dárky nebo jako odměna pro vaše milované mazlíčky.


2. JAK ZAJISTÍM ABY MŮJ DOMÁCÍ MAZLÍČEK MĚL LESKLOU SRST A ZDRAVOU POKOŽKU?

Pro zajištění zdravé srsti a pokožky můžete dělat mnoho různých věcí, včetně krmení vyváženou a zdravou stravou, pravidelnou péči o domácího mazlíčka, pravidelné mytí a používaní správného šamponu. Spoustu výrobků vám může pomoct – celou nabídku si můžete prohlídnout zde.


3. KDE MUŽŮ NAJIT INFORMACI O VÝROBKU?

Konkrétní informace o produktu najdete na každé stránce produktu pod záhlavím “popis”.


4. MŮJ DOMÁCÍ MAZLÍČEK SE NECÍTÍ MOC DOBŘE. CO BYCH JSEM MĚL VĚDĚT?


Pokud vás trápí zdraví vašeho domácího mazlíčka, požádejte o radu vašeho veterinárního lékaře nebo se obraťte na veterinární pohotovost. Poskytnou potřebnou informaci, jestli vaše zvíře vyžaduje nějaké ošetření nebo kontrolu.


5. CO MÁM DĚLAT, KDYŽ VÝROBEK, KTERÝ CHCI ZAKOUPIT, JE VYPRODANÝ?


Nabízíme širokou škálu produktů a dodávky do našeho skladu dostáváme téměř denně. Z tohoto důvodu doporučujeme, abyste pravidelně navštěvovaly náš obchod a kontrolovali dostupnost zboží.


6. CO JE DODACÍ DOBA?

Dodání objednávek může trvat od 1 do 4 pracovních dnů (s výjimkou víkendů a svátků) v závislosti na zemi doručení. Zpracování objednávky zahrnuje vyzvednutí, zabalení a přípravu objednávky k odesíláni. Jakmile je objednávka vyzvednuta kurýrem a doručena na vaši adresu, považuje se jako „zaslaná“. Ujistěte se, že někdo může vaši zásilku přijmout mezi 09:00 a 18:00.


7. JAKÉ JSOU ZPŮSOBY PLATBY?

Nabízíme bezpečnou platbu – dobírkou – platíte pouze tehdy, když obdržíte objednávku, žádné zálohy ani transakce.


8. MŮŽU ZRUŠIT NEBO ZMĚNIT OBJEDNÁVKU?

Ne, jakmile je objednávka zadána, nemůžeme vaši objednávku zrušit ani provést žádné změny. Před odesíláním/potvrzením objednávky ujistěte se, že jsou všechny informace správné. 


9. NABÍZÍTE SLEVY A PROMO AKCE?

Ano, nabízíme speciální promo nabídky. Nejlepší způsob, jak o nich zůstat informováni, je sledovat nás na Facebooku a pravidelně kontrolovat naše webové stránky.


10. CO MAM DĚLAT POKUD MOJE OBJEDNÁVKA DORAZÍ POŠKOZENA?

Obraťte se na zákaznický servis a vyžádejte si další pomoc. Všechny položky, které přijdou poškozené, musí být nahlášeny do 14 dnů od doručení. Vyžádáme si fotografie, abychom mohli uplatnit nárok na poškození. Příklad: obrázek poškozené položky.  


11. CO MAM DĚLAT, POKUD ZJISTÍM, ŽE CHYBÍ NĚKTERÉ POLOŽKY Z MÉ OBJEDNÁVKY?

Chcete-li požádat o další pomoc, kontaktujte zákaznický servis.


12.  ZAKOUPIL JSEM VÝROBKY WOWPETSDEALS Z JINÉHO OBCHODU/E-SHOPU, MUŽŮ SE OBRÁTIT NA VÁS POKUD VZNIKNE NĚJAKÝ PROBLÉM?

Je nám líto, ale jediné místo, kde najdete naše originální výrobky, je na našem oficiálním webu. Jiná místa, která je prodávají, nejsou oficiálními prodejci a mohou být falešná, takže jim nemůžeme poskytnout záruku. 


13.  NABÍZÍTE MOŽNOST "ZAVOLÁM" NEBO "VYZVEDNU SI SÁM"?

Ne, jedinou možností doručení je doručení na vaši adresu. 


14.  JAK MUŽŮ ZÍSKAT DORUČENÍ ZDARMA?

Doprava zdarma u objednávek nad 630 CZK